Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

ЗАПАЛІТЬ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ В ЗНАК ПОШАНИ ДО В. ЧОРНОВОЛА

“Над Україною нависає зловісна двоголова тінь російського імперіалізму, який тільки й чекає остаточного колапсу нашого суспільства, щоб запустити хижі пазурі в живе тіло нашого народу” – В. Чорновіл.

Пророчі та пронизливі слова українського політика, публіциста, Героя України (2000, посмертно) та наставника усіх рухівців В’ячеслава Максимовича Чорновола. Ця людина мала нестримну енергію та силу вести за собою сотні тисяч людей, йому вірили та довіряли. Якби він був живий – сьогодні б Україна була іншою та на 100% “українською”.

Однак у ніч з 24 на 25 березня 1999 року український національний лідер, голова Народного руху трагічно загинув у автокатастрофі. Загинув у рік проведення президентських виборів!!!

“Є один період після катастрофи, де я не міг контролювати ситуацію. Приблизно, я з лікарями встановив, 5-7 хвилин. Цього було б достатньо, щоби вбивці повбивали тих, хто був на передньому сидінні. Чому мене не добили? Тому що я впав із заднього сидіння на підлогу”, – розповідає журналіст Олександр Понамарчук, який також був в автівці, якою їхав В’ячеслав Максимович.

Про добивання Чорновіла кастетом говорив й екс-заступник генерального прокурора Микола Голомша. Про це, зазначав він, свідчать чотири характерні пошкодження на черепі покійного.

Вже понад 20 років минуло, а ці свідчення лишаються лише словами. За цей час наші прокурори не спромоглися дійти шва у цій справі та знайти замовників вбивства. Порожні обіцянки розслідувати та бурхлива імітація діяльності.

Ми, Молодий Народний Рух України, не допустимо, щоб цю справу закрили, так і не розпочавши справжнє дослідження та аналіз. Ми вимагаємо чесного та відкритого розслідування!

Всі рухівці та українці хочуть правди!
Досить нас годувати обіцянками!