Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

В Одесі відбувся ІІ етап позачергових ХХVII Всеукраїнських Зборів (З’їзду) Народного Руху України

Рівненські делегати прийняли участь у ІІ етап позачергових ХХVII Всеукраїнських Зборів (З’їзду) Народного Руху України (далі  З‘їзд) та стали учасниками масової акції в Одесі
Черговий З’їзд Народного Руху України було вирішено провести в Одесі 3 червня 2018 року. Саме в Одесі, тому що саме тут відбувається зіткнення ідеологій – старої радянсько-комуністичної та новітньої проєвропейської. Одеса стає одним з центрів політичних баталій в Україні, в тому числі завдяки Народному Руху України.
Проведенню З’їзду передував мітинг на Приморському бульварі біля пам’ятника Дюку де Рішельє, де буде зачитано Декларацію незалежності України, до прийняття якої безпосередньо причетний Народний Рух України.

1 (20)
Далі відбулася урочиста хода вулицями міста Одеси до місця розташування меморіальної дошки В’ячеславу Чорновілу (м. Одеса, вул. Чорновіла, 4). Під час ходи всі учасники в один голос скандували гасла: «Корупцію – за грати!», «Всі ми – народ України!», «Для справжніх змін – потрібна єдність!», «Олігархів геть від влади!».
2 (22)
Цим, рухівці намагалися довести до одеситів загальнополітичні меседжі Народного Руху України як правоцентристської партії, передусім, про єдність українського народу, що складається з різних національностей без будь-якої дискримінації.
3 (9)
Після вшанування пам’яті В’ячеслава Чорновіла хода продовжилася до Одеської облдержадміністрації (м. Одеса, просп. Шевченка, 4), де було оголошено основні вимоги до діючої влади, а саме: покарання вбивць В’ячеслава Чорновіла, зміна виборчого законодавства, дієвий антикорупційний суд, прийняття закону про імпічмент.
4 (5)
Завершальним і головним заходом дня було проведення ІІ етапу позачергових Зборів (З‘їзду) Народного Руху України. Де було озвучено про готовність НРУ не лише декларувати, а взяти на себе відповідальність збудувати в багатонаціональній Україні єдину політичну націю.
У своєму звіті голова НРУ Віктор Кривенко заявив про участь політичної партії у наступних президентських виборах в Україні:

«Невдовзі нас чекає троє виборів, і я хочу чітко заявити, що Народний Рух України приймає участь у президентських виборах. Я вірю, що у нас є все, для того, щоб виграти, тільки нам всім потрібно працювати і ще більше залучати людей,- наголосив голова, – у жовтні-листопаді ми будемо визначатися з тим, кого будемо висувати від НРУ на президентські вибори».

Озвучену позицію Віктора Кривенка всі учасники З‘їзду Народного Руху України зустріли оваціями та одноголосно підтримали. На фоні цього також пролунало застереження про  недоліки виборчої системи та можливі провокації з боку провладних структур та олігархів.
34319473_1671850542923900_8226818347191238656_n
Крім того, на З’їзді обговорювалися стратегічні цілі партії, зокрема Володимир Панчеко представив стратегію економічного розвитку України до 2030 року під назвою «Мала книга великих змін», яка викликала не аби яку цікавість з боку делегатів й бурхливе обговорення у залі засідань.
34393590_1671850596257228_6675983219420037120_n

Зазначимо, сьогодні Народний Рух України відновлює свої позиції та повинен знов стати державницькою силою народного характеру, об’єднавшись довкола якого, українці зможуть прибрати з влади олігархічні сили, які не діють в інтересах українського народу, не проводяться системні реформи, що конче необхідні сучасній Україні.