Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

У РІВНОМУ ВІДЗНАЧИЛИ 100-РІЧЧЯ УТВОРЕННЯ ДИРЕКТОРІЇ УНР

Не знаючи своєї історії, неможливо побудувати майбутнє та уникнути фатальних помилок в подальшому. Українська революція 1917-1921 рр. – один із найважливіших і найскладніших періодів в історії українського народу ХХ століття. Ця доба була вершиною національно-визвольної боротьби, відродження української нації.

Нещодавно у Рівному поблизу пам’ятника Симона Петлюрі зібралися історики, громадські діячі, рухівці та небайдужі жителі Рівненщини  вшанувати традиції боротьби за Незалежність і Соборність України, творців національної державності, відродження української нації – 100-річчя утворення Директорії УПА.

Сформована тоді ідея державної Незалежності стала визначальною для українського визвольного руху. Розбудовою Української Народної Республіки, Української Держави, Західно-Української Народної Республіки українці довели здатність і спроможність національного державотворення. Сьогоднішня Україна є спадкоємицею державницьких традицій, закладених у ті далекі часи.

Організатором заходу став Молодий Народний Рух в Рівному та заступник голови Рівненської обласної організації НРУ Ігор Трошин. До вшанування долучилися такі видатні діячі рідного краю як Олександр Булига, Сергій Лейчук, Іван Кур’яник, Микола Вельгус та Назар Волощук. Всі вони мали можливість виступити та поділитися власними роздумами щодо історії рідного краю та баченням найближчого майбутнього.

Завершився захід, за традицією, спільним виконанням Гімну України.