Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

У РІВНОМУ ВІДБУВСЯ МІТИНГ ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

Його справа жива, а слова не втрачають актуальності й досі. Він знав чого прагнув і всім серцем любив Україну. І хоча його життя передчасно обірвалося, пам’ять про нього жива у мільйонів українців.  

В’ячеслав Чорновіл. Сьогодні йому могло би бути 81. Та не судилося і ми запалюємо поминальні свічки, піднімаємо прапори та несемо квіти до пам’ятних знаків на його честь. Ми пам’ятаємо…

Так, у Рівному зібралися небайдужі і ті, хто сьогодні підтримує ідеї рухівця, патріота, людини з великої букви В’ячеслава Чорновола.

Під час заходу присутні старші рухівці поділилися своїми спогадами про В’ячеслава Чорновола, розповіли, чому тоді долучилися до НРУ та відстоюють ідеї Чорновола зараз.

Також старше покоління рухівців закликало молодих пам’ятати за що боролися і що відстоювали їх батьки та діти, за що загинув В’ячеслав Чорновіл і що він прагнув усе своє життя.

Усі ж присутні зійшлися на думці, що лише об’єднавшись і не боючись відстоювати те, у що віриш, можна перемогти та досягнути спільної мети – незалежність України, незалежність кожного українця.

Ми пам’ятаємо… Вічна пам’ять і щира дяка В’ячеславу Чорноволу