Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

Рівненські рухівці влаштували свято танців у центрі міста

Свято танців, краси та гарного настрою влаштували сьогодні представники Рівненської міської та обласної організацій Народного Руху України.
р
Так, у Міжнародний день танців, який відзначають 29 квітня, на майдані Незалежності в Рівному відбувся танцювально-рухівський флешмоб. Дійство об’єднало 150 учасників – вихованців молодіжного спортивно-танцювального клубу «Арт-Квартал», ЗОШ № 22, дитсадка «Чебурашка» (м. Здолбунів) та навчально-виховного комплексу смт. Квасилів.
0р
Подивитися, як танцюють поціновувачі цього виду мистецтва, та й самим долучитися до захоплюючого діства, знайшлося чимало охочих серед рівнян. Вони підтанцьовували в такт знайомим мелодіям і активно підтримували танцівників оплесками.
1р
Як розповів голова Рівненської обласної організації НРУ Андрій Брегін, таке свято в нашому місті сьогодні пройшло вперше.
– Флешмоб був покликаний популяризувати танцювальну культуру, спонукати дітей та дорослих вести активний здоровий спосіб життя, долучити малечу до життя міста та стимулювати молодь на досягнення нових результатів та саморозвитку, – пояснив Андрій Брегін.
євт
У свою чергу голова Рівненської міської організації НРУ, депутат міськради Святослав Євтушенко зазначив, що танцювальний флешмоб об’єднав 150 учасників від 4 до 31 року.
– Танцюйте по життю із легкістю, адже танець – це завжди рух вперед і чудовий настрій. Учасники сьогоднішнього флешмобу в Рівному це ще раз довели. І приємно, що до заходу долучилося стільки рівнян і гостей міста. Впевнений, що всі присутні отримали неймовірний позитив і заряд енергії, – каже Святослав Євтушенко.
3р
Завершилося свято танців символічним флешмобом – учасники створили надпис: танець – це рух.