Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

Подаруй мамі квітку: в центрі міста вітатимуть рівнянок із Днем матері

Вони найдорожчі, найрідніші та заслуговують найкращих слів. Вже завтра, 13 травня ми відзначатимемо їх свято – День матері. Представники Народного Руху України запрошують рівнян відсвяткувати Мамин день разом.
Так, 13 травня із 10 до 14 години на майдані Незалежності в Рівному відбудеться акція-флешмоб “Подаруй мамі квітку” та діятиме інформаційний намет НРУ. Представники партії вітатимуть усіх матусь і їх малечу з цим святом, даруючи листівки, квіти, розмальовки та повітряні кульки.
дм
Також під час акції представники партії розповідатимуть рівнянам про важливість мами у житті кожної людини, історію свята та нагадуватимуть, що де б ви не були і скільки років вам би не виповнилося, не варто забувати подзвонити мамі та подякувати їй за любов і тепло.

Нагадаємо, День матері – міжнародне та національне свято. В Україні – цей день щорічно відзначається в другу неділю травня. Тим часом акцію “Подаруй мамі квітку”, приурочену цьому святу, Народний Рух України започаткував першим серед політичних сил у середині 90-х років.  Завдяки спільним зусиллям із “Союзом українок” тоді,  наприкінці дев’яностих років, вдалося День матері офіційно визнати на державному рівні!
Мета акції – прививати в українців любов та повагу до свята – Дня матері. А також підвищити знання дітей про те, що мамі варто дякувати кожен день: за її щоденну турботу, любов та піклування, зробивши приємне для мами підготувати листівку з побажаннями.