Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

НРУ ВІДЗНАЧИВ СВІЙ 31-Й ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

13 веренся  біля барельєфу В’ячеслава Чорновола відбувся тематичний захід, який присвячений 31 річниці з дня створення НРУ. Організаторами виступили Молодий Народний РУХ РІВНЕ та Об‘єднання добровольців.

За цей період у Русі змінилося не одне покоління, чим ми дуже пишаємось. Адже #РУХ – це велика родина, де природньо поєднані мудрість старшого покоління та енергійність молоді. Тут навколо однієї ідеї об’єдналися фахівці з різних галузей господарства, люди, які досягли результатів у бізнесі чи кар’єрі, люди, які вміють працювати на результат.
Якщо поглянути у ретроспективу, нами пророблено багато роботи і досягнено чимало результатів, про які потрібно пам’ятати. Але складний та запеклий бій нас чекає попереду – місцеві вибори. Зараз розпочався період, коли кожен рухівець має знайти своє посвідчення рухівця та підтримати свою партію 25 жовтня. Лише разом ми можемо зробити Рівне великим, безпечним, комфортним та заможним містом.
Мені надзвичайно приємно було вручити подяки за активну діяльність, патріотизм та відданість Руху голові Молодого Народного Руху в Рівному Андрію Ільчуку та нашому генератору ідей Андрію Медведчуку! Вірю і знаю, що цих людей чекає велике майбутнє у громадсько-політичній діяльності!
А ми завжди їх підтримаємо 🇺🇦