Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ ЄДНАЄ ПОКОЛІННЯ

Народний Рух України об’єднав у своєму складі видатних українців з різних галузей. Проголошення принципів економічного, політичного та ідеологічного плюралізму дало змогу на першому етапі діяльності об’єднати в Русі представників різних поглядів: від комуністів-реформаторів до членів Української Гельсінської спілки та організацій, що виступали з позицій антикомунізму.

Це була потужна сила, яка вміло впливала на тодішню державотворчу політику. Секрет цієї нестримної енергії ховався саме у людях – членах партії. Всі вони мали міцні переконання, незламний дух та невтомне бажання рухатися вперед до Незалежності.

Народний Рух України за 29 років пережив помітну зміну структури партії, зради та дискусій, злети й падіння. Однак, завдяки справжнім патріотам, НРУ сьогодні знову відроджується у кожному місті, селі та селищі Рівненщини та України. Ці люди передають власний досвід, мудрість та знання своїм дітям та внукам.

Як каже голова Рівненської обласної організації НРУ: «Рухівцями сьогодні не стають, а ними народжуються. Це внутрішнє стремління до волі, незалежності, чесності, яке часто передається з покоління в покоління, тим самим єднає дідів, дітей та внуків.» – наголошує Андрій Брегін.

Яскравий приклад цьому родина заступника голови Рівненської обласної організації НРУ Ігоря Трошина. Олекса Новак, дід Ігоря Володимировича, починав розбудову партії в Рівненській області. Внук перейняв дідові погляди, додав сучасних тенденцій, і продовжує впевнено йти у ногу з сучасним Рухом. Він не мислить своє життя без великої родини, назва якої Народний Рух України.

Це лише одна історія, а таких в Рівненській області безліч. Саме тому, ми організували проект «Рух єднає покоління», де намагаємося зберегти душевну історію творення НРУ, не офіційну, та кожної родини зокрема.

Якщо у Вашій родині Рух також поєднав покоління та ваші діти, внуки продовжують Ваші політичні традиції пишіть нам info@nru.rv.ua Рівненщина повинна знати Вашу історію!