Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НРУ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО СВЯТКУВАННЯ 76-Ї РІЧНИЦІ УТВОРЕННЯ УПА

14 жовтня, в свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці славлять своїх козаків та воїнів. Костопільська районна організація Народного Руху України разом з своїми земляками та побратимами відзначила 76-ту річницю утворення УПА в урочищі Гутвин (поблизу села Малий Стидин, Костопільського району Рівненської області) на місці постою штабу УПА-Північ під проводом Дмитра Клячківського (псевдонім Клим Савур).

Учасники Революції Гідності та бойових дій на Донбасі, ті, хто не раз дивився смерті у вічі, нагадали учасникам святкових заходів, що українські козаки та бійці УПА боролися за незалежність України під червоно-чорними та синьо-жовтими прапорами, тому, окрім цих стягів, на цьому святому місці не повинно більше бути ніяких прапорів та політичного піару. Керівництво Костопільської районної організації НРУ розділяє думку активістів та воїнів АТО, адже потрібно пам’ятати, що основна мета заходу – це єдність українців, усвідомлення цінності власного життя та історії рідного краю.

У святкових заходах з нагоди 76-річчя створення УПА в урочищі Гутвин  взяли участь ветерани УПА, учасники АТО, військовослужбовці, громадські активісти, учнівська молодь, представники релігійних громад, громадськість, керівництво області та району, депутати різних рівнів.

Після літії за упокій вояків Української повстанської армії, патріотів, які загинули за волю та незалежність України, та урочистої частини, відбулися військові навчально-тренувальні ігри «Патріот» та за участю представників учнівської молоді, а також виступи творчих колективів Рівненської області у рамках проведення обласного фестивалю патріотичної пісні «Героям слава!» 
Сільські ради Костопільського району презентували свої курені, а народні умільці та кулінари Костопільщини – свої вироби.