Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

23 СЕРПНЯ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА

Щиро вітаю усіх з Днем Державного прапора України!

Синьо-жовтий стяг є особливим символом для українців, з яким наші предки неодноразово виборювали незалежність України.  

Під синьо-жовтим прапором відбулися три проголошення Української державності: 1917-го, 41-го та 90-го року; три революції новітнього часу: «на граніті» та два Майдани. А нині ведеться війна проти російсько-імперської навали на Донбасі.

У Радянському Союзі це поєднання кольорів переслідувалося як небезпечний злочин, що зараз повторно ми спостерігаємо на окупованих територіях та в Криму. Це свідчення того, що ми сильні, а нашої єдності ворог боїться.

Сьогодні по всій Україні здіймуться тисячі прапорів вільної незалежної країни, яка нині вимушена захищати свої землі та продовжувати будувати власну історію. Яка впевнено крокує від постімперії до демократичного світогляду Європейського Союзу, символіка якого також є синьо-жовтою.

Упевнений, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен хто зараз стоїть на цьому Майдані відчуває гордість за свою Батьківщину та народ.

Бажаю усім, щоб небо над головою було завжди ясним і блакитним, а урожай щедрим і багатим. Хай цей стяг наповнює душу патріотизмом і прагненням до нових звершень.

 

 

З повагою, голован Рівненської обласної організації

Народного Руху України Андрій БРЕГІН