Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

15 ВЕРЕСНЯ 2020 ВІДБУДЕТЬСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ НРУ

15 вересня 2020 року о 12:00 у конференц-залі готелю «Мир» (м. Рівне, вул. Міцкевича, 32) відбудеться конференція Рівненської обласної (крайової) організації Народного Руху України з висунення кандидатів у депутати міських рад, ОТГ та кандидатів на посаду міського голови.

Запрошуються представники ЗМІ та громадськість!

Порядок акредитації  представників засобів масової інформації:

  • Акредитація журналістів і технічних працівників засобів масової інформації здійснюватиметься Рівненською обласною (крайовою) організацією Народного Руху України за наявності подання від ЗМІ або заяви журналіста, технічного працівника, надісланих на електрону адресу: nrusmartparty@gmail.com
  • У поданні засобу масової інформації на бланку редакції за підписом керівника ЗМІ зазначаються: його повне найменування; адреса редакції; адреса електронної пошти; прізвище, ім’я та по батькові журналіста(ів), технічного(их) працівника(ів) засобу масової інформації щодо якого(их) вноситься подання; контактний номер телефону.
  • У заявах журналіста і технічного працівника, які є штатними чи позаштатними працівниками засобу масової інформації, зазначаються: прізвище, ім’я та по батькові; адреса; контактний номер телефону; адреса електронної пошти.

З питань акредитації звертайтеся за конт.тел.: 0674760929 (Ксенія-Оксана Тименюк).