Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

Їх імена забути неможливо!!!

У виставковій залі Рівненського обласного краєзнавчого музею, де експонується художня виставка Олега Дробоцького “Аеропорт”, 12 серпня відбувся вечір вшанування борців за Незалежність України за назвою “Їх імена забути неможливо”. Ініціатором його проведення була громадська організація “МОЛОДИЙ НАРОДНИЙ РУХ-РІВНЕ” за підтримки Андрія Брегіна (Голови обласного осередку НРУ Рівненської області).

Згадали живих та тих, кого, на жаль, вже немає поруч. Тоді саме вони першими піднялися на боротьбу за Незалежність і волю України. Нині ж героїв не повинні забути! Левко Лук’яненко та Іван Драч ще зовсім нещодавно відійшли у вічність… Згадували їх боротьбу, їхні справи, внесок у здобуття Незалежності.

 

У програмі заходу прозвучали виступи працівників музею (директора музею Булиги Олександра Степановича), керівництва ГО “МОЛОДИЙ НАРОДНИЙ РУХ-РІВНЕ” (Голови організації Ільчука Андрія Миколайовича, Трошина Ігоря Володимировича), побратимів великих синів українського народу (професора Познанського університету Ярослава Поліщука, талановитого Рівненського поета Миколи Тимчака, видатного Рівненського історика Івана Дем’янюка), також багато фото- та відеохроніки тих часів та виступ чудового хору “Барвінок” (м. Рівне).

Слова гостей, що прозвучали, були присвячені, як величним постатям борців за незалежність так і були згадкою про буремні часи у боротьбі за Незалежність. Ведучим заходу був відомий Рівненський правозахисник Дупак Валентин.

Проведення заходу було і своєрідним закриттям виставки молодого художника, який у своїх картинах відобразив сьогоднішню боротьбу із поневолювачами. Пам’ять про тих, хто виборював свободу наприкінці 90-х років ХХ ст., безумовно, допоможе у боротьбі українців з імперським агресором ХХІ ст.