Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

У Рівному «рухівці» влаштували дитяче свято

Ранкова зарядка, ігри та розваги з аніматорами, бульбашкова дискотека, солодкі та розвиваючі подарунки — все чекало на рівненську малечу під час дитячого свята. Проходило воно в парку “Лебединка” 2 липня. Організували захід представники рівненської партійної організації Народного Руху України.

Як розповів  голова Рівненської міської організації НРУ Андрій Брегін, таке свято для дітей у Рівному партійці організували вперше.

– На малечу чекали ігри, розваги та пізнавальні конкурси. Рівняни позитивно сприйняли таку ініціативу Народного Руху України та активно долучалися до святкування. Тому надіємося, що дитяче свято для Рівного стане традиційним і ще до кінця літа рівнеяни зможуть долучитися до пізнавальних і патріотичних заходів, організованих НРУ, – каже Андрій Брегін.

А перший заступник голови Рівненської крайової організації НРУ, депутат міськради Святослав Євтушенко додав, що крім ігор та розваг, свято мало ще патріотичну складову.

– Діти, які брали активну участь у конкурсах, отримали від організаторів у подарунок розмальовки про Україну, тематичне печиво та кульки. Завершився захід дитячою бульбашковою дискотекою. А діти та батьки, які долучилися до святкування, отримали позитивні емоції і гарний настрій, – зазначив Святослав Євтушенко.

20170702_110634

20170702_110604

8

5

7

4

3