Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

У Рівному під час турніру з настільного тенісу імені В'ячеслава Чорновола спортсмени показали, що Україна єдина

Переможців Четвертого Міжнародного турніру з настільного тенісу, приуроченого до 80-ої річниці з дня народження українського патріоту В’ячеслава Чорновола, визначили в Рівному.
0т
Рівненщина прийняла естафету турніру з Житомирщини, адже минулоріч саме наші спортсмени отримали першість у цих змаганнях в сусідній області.
1т
Так, за головний кубок турніру в нашому місті змагалися більше 30 спортсменів із вадами слуху та опорно-рухового апарату, віком від 15 років. Зокрема, в тенісних двобоях у Рівному зійшлися учасники з Луганська, Одеси, Донецька, Житомира, Києва, Волині та низки міст і сіл Рівненщини.
т8
Як зазначив депутат міськради та керівник міської організації НРУ в Рівному Святослав Євтушенко, такі заходи мають не лише спортивну, але й соціальну складову, адже об’єднують навколо себе людей із різних куточків України.
– Сьогодні ми бачимо, що Схід та Захід разом і приємно, що в Рівне приїхали спортсмени з Луганська, які не соромляться заявити, що їх місто – це Україна. Власне, те що Україна єдина і доносив впродовж свого життя В’ячеслав Чорновіл. І хотілося б, щоб його ідеї, прагнення і переконання ми змогли зберегти та донести до кожного українця, якому не байдужа доля нашої держави. Вітаю усіх учасників турніру та бажаю кожному з нас вірити в Україну, любити нашу державу та  відстоювати її цілісність і єдинство, – сказав Святослав Євтушенко.
т2
Переможців турніру визначили в особистому та командному заліках. Без подарунків не залишився ніхто, а низку призових місць посіли спортсмени з Рівненщини, зокрема представники села Мирогоща Дубенського району, міст Остріг і Рівне. Тим часом кубок змагань цьогоріч поїде у Київ і вже наступного року столиця прийматиме п’ятий ювілейний турнір із настільного тенісу імені В’ячеслава Чорновола.
т1
Завершився турнір урочистим нагородженням призерів та учасників і спільним виконанням гімну.
т3