Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

У Рівному обрали нового голову міської організації НРУ

Нового голову міської організації політичної партії Народний Рух України обрали в Рівному під час звітно-виборчої конференції, яка відбулася 12 листопада. Присутні одноголосно підтримали на цю посаду депутата міськради та члена партії Святослава Євтушенка.

За словами Святослава Євтушенка, нині політична сила відроджується і до партії долучається все більше партіотів.

– Зараз у Рівному до НРУ долучається чимало молоді, патріотично налаштованих людей, які хочуть щось змінити в нашій країні на краще. Всі ми добре розуміємо, що обіцяти можна багато, але не все з обіцяного політиками втілюється у життя. Тому Народний Рух України в Рівному поставив собі за мету відмовитися від популізму та реальними справами показувати, що для того, аби щось змінити – потрібно почати з себе. Відтак ми хочемо донести до молодих людей, що саме від їх дій, вибору і залежить майбутнє кожного з нас та лише разом ми зможемо досягнути бажаного результату, – зазначив він.

Нагадаємо, впродовж останніх двох років міську організацію НРУ в Рівному очолював Андрій Брегін. А минулими вихідними його обрали головою крайової організації Народного Руху України.