Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

У Рівному відбудеться міжнародний турнір із настільного тенісу, присвячений до дня народження В’ячеслава Чорновола

Четвертий Міжнародний турнір із настільного тенісу з 22 грудня проходитиме в Рівному. Приурочений захід до дня людей з особливими потребами та 80-ої річниці з дня народження українського патріоту В’ячеслава Чорновола. А позмагатися за кубок турніру до Рівного приїдуть учасники з Луганська, Одеси, Донецька, Житомира, Києва та Волині. Долучаться до турніру й місцеві юні спортсмени.
1чорновіл
Так, впродовж трьох днів у Рівному, крім самих змагань, проходитимуть тематичні заходи, долучитися до яких можуть усі охочі.
22 грудня о 16 годині на площі біля органного залу розпочнеться реквієм, присвячений пам’яті В’ячеслава Чорновола. З свічками та прапорами в руках присутні планують створити “живу” карту України в знак того, що наша країна єдина.
“Немає в нас бандерівців та москалів, східних і західних. Всі ми — народ України”, – казав В’ячеслав Чорновіл. Власне, про це його однодумці й хочуть нагадати усім під час реквієму.
Після заходу, орієнтовно о 16:40 рівнян і гостей міста запрошують послухати сопрано Антоніни Кулієвої та орган Олени Удрес із Одеси. Проходитиме концерт у залі камерної та органної музики.
Під час заходу також лунатимуть й інші твори патріотичного спрямування, а гості ділитимуться своїми спогадами про В’ячеслава Чорновола.
2чорновіл
Продовжаться заходи вечером знаймомств для діток-учасників турніру, які приїдуть у Рівне.
Вже 23 грудня о 10 годині відбудеться урочисте відкриття турніру в приміщенні “Інваспорт”. А о 10:30 — початок змагань.
Триватиме турнір впродовж дня. За цей час у ньому візьмуть участь більше 30 підлітків із вадами слуху та опорно-рухового апарату, віком від 15 років.
А вже 24 грудня о 12 годині учасники заходу, представники НРУ та небайдужі рівняни урочистою ходою від будівлі “Інваспорт” до меморіальної дошки В’ячеслава Чорновола, де прорходитиме мітинг-реквієм, приурочений пам’яті патріоту.
Долучитися до заходів можуть усі охочі!