Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

У Рівному вшанували пам'ять В’ячеслава Чорновола

Пам’ять відомого українського діяча, політика і справжнього патріота В’ячеслава Чорновола вшанували у Рівному 25 березня.

Саме у цей день 18 років тому він трагічно загинув. Друзі, однодумці та рідні досі не можуть повірити, що це випадковість.

Як розповів голова Рівненської партійної організації Народного Руху України Андрій Брегін, В’ячеслав Чорновол був справжнім патріотом, борцем за незалежність України і людиною із великої букви.

– Важко повірити, що з часу його трагічної загибелі вже минуло стільки років. Адже він був тим, хто надихав на боротьбу та вселяв надію. Він знав чого прагнув і робив для цього все від нього залежне. Напевне, саме цих якостей Чорновола варто повчитися нашим сучасним політикам. Він любив Україну понад усе і не ділив її на Захід і на Схід — для нього це була єдина рідна країна. Сьогодні, вшановуючи пам’ять справжнього патріота, “рухівця”, хочеться вірити, що нам вдасться відстояти ідеї, які він започатковував і за які надто дорого заплатив. Адже вже пройшло 18 років, а винних у вбивстві Чорновола так і не покарали. Наразі вдалося зробити звернення від народних депутатів України на ім’я Генерального прокурора і зібрати понад 300 підписів нардепів з вимогою розслідувати справу щодо вбивства провідника Народного Руху, – сказав Андрій Брегін.

Щоб вшанувати патріота біля пам’ятної дошки зібралися рідні, близькі, друзі та однодумці Чорновола. Також відбулась панахида за В’ячеславом Чорноволом, а рівняни, які прийшли вшанувати память патріота, залишили квіти біля барельєефу.