Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

Рівняни взяли у часть у Форумі молодого Народного Руху України в Києві

Представники молодого Народного Руху України з Рівного Максим Березюк і Валентин Фугель взяли участь у форумі молодіжного крила НРУ в Києві, що відбувся 13 травня. Під час роботи патріоти обговорили низку важливих питань щодо діяльності організації та шляхи розбудови молодіжного крила НРУ.
За словами Максима Березюка, такі зустрічі корисні для молодих людей, адже на них не лише можна поспілкуватися з однодумцями, а й дізнатися багато цікавого.
– Участь у Форумі взяли голови та заступники молодіжок НРУ з різних міст України. Разом ми обговорили перспективи і шляхи розвитку організації та окреслили напрямки, над якими працюватимемо. Зокрема, вирішили, що молодіжний Рух буде тісно співпрацювати з Пластом і Європейським Міжнародним Інститутом. Надіюся, що нам вдасться успішно втілювати отримані знання і в нашій рухівській організації у Рівному та області. Адже, поспілкувавшись із молодими людьми з активною громадською позицією розумієш, що поки є Рух – буде й Україна, бо молодим патріотам й справді небайдужа доля нашої Батьківщини, – сказав Максим Березюк.
В свою чергу Валентин Фугель додає, що молоді рухівці активно працюють і втілюють низку цікавих проектів у різних містах України.
– Наразі ми думаємо над тим, щоб почати реалізовувати деякі ініціативи молодого Руху у Рівному та області. Надіємося, що місцеві однодумці нас підтримають, разом ми будемо рухатися вперед і будемо корисними Україні, області та нашому місту – зауважив Валентин Фугель.

DSC_5819

DSC_5814