Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

Рівненські рухівці вшанують пам'ять В'ячеслава Чорновола

…А смерть прийшла підступно і невчасно,
У тихий вечір, в розквіті весни.
Зоря його і по житті не згасне,
У русі був й лишився назавжди!

Б. Сливчук

Цьогоріч 25 березня минає 19 років, як на трасі “Бориспіль – Золотоноша” за загадкових обставин в автокатастрофі загинув український політик, публіцист, політичний в’язень СРСР, “батько” Народного Руху України В’ячеслав Чорновіл. Так, цього дня пам’ять українського патріота вшанують у Рівному.

20171224_123601

Заходи відбудуться біля монументу В’ячеслава Чорновола на однойменній вулиці. З 11 години там діятиме інформаційний намет Народного Руху України, а побратими ділитимуться спогадами про визначного політика.

Вже о 13 годині відбудеться панахида за В’ячеславом Чорноволом, яку відправлять священики Свято-Воскресенського собору Рівного.

Завершаться заходи спільним виконанням гімну України.

чорновіл3Нагадаємо, під час президентських виборів 1991 року Чорновіл зайняв друге місце. Тому чимало побратимів і досі переконані, що політика вбили, як конкурента на виборах. Похований Чорновіл на центральній алеї Байкового кладовища у Києві. В останню путь його проваджали сотні тисяч українців. Тим часом у січні 2014 року справу про загибель В’ячеслава Чорновола закрили.