Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

Рівненські рухівці взяли участь у Всеукраїнському з'їзді НРУ в Києві

Позачергові 27 Всеукраїнські збори Народного РУХу України відбулися 24 грудня в Українському домі у Києві. Участь у заході взяли 300 учасників, з яких 119 – делегати.
р1
Так, під час офіційної частини зборів присутні підвели підсумки роботи осередків, окреслили перспективи та пріоритети щодо подальшої діяльності.
У свою чергу голова НРУ Віктор Кривенко подякував за активну діяльність та результати роботи Івано-Франківському, Київському та Запорізькому крайовим осередкам, а також висловив надії на перспективну роботу Рівненської організації. Адже 5 листопада 2017 року в осередку відбулася своєрідна заміна поколінь – Андрій Брегін очолив Рівненський обласний краєвий осередок, а вже 12 листопада Святослава Євтушенка обрали головою Рівненської міської організації.
р2
Не лишилися без уваги й представники молодіжного Руху. Цього року молодим рухівцям вдалося подолати розбіжності у роботі та поглядах, дійти компромісу і вийти на новий якісний рівень роботи.
Зокрема, значним цьогорічним досягненням молодих рухівців стало відстоювання мовного закону, який інтегрує українців у європейське виважене середовище.
р3
Так, Віктор Кривенко відзначив, що НРУ відкриває нове дихання і починає відроджуватись.
– До нас приєднуються люди, які прагнуть творити сильну, незалежну та квітучу Україну. Цього року на виборах до ОТГ від РУХу йшло 200 кандидатів, 5 з яких зайняли посади голів, 27 пройшли і 29 – зайняли другі-треті місця. Це яскравий приклад дієвості, активності та рівня довіри громади рухівцям, – зауважив він.
р4
Також варто зазначити й те, що за сприяння Голови НРУ у Держбюджеті-2018 закладено 15 млн. грн на розвиток української пісні та підтримки молодих виконавців, 2 млн. грн – на творчу діяльність спілки хореографів, а також 5 млн. грн на реконструкцію театру їм. Заньковецької.
р5
У свою чергу особливістю З´їзду стало вітання рухівців, які присвятили 25 і більше років НРУ. Так, нагороди отримали 992 людини, серед них 35 представників від Рівненщини. Нині список продовжують доповнювати.
1вшан
Окрім того, рухівці на чолі з головою організації Віктором Кривенком поклали квіти до могили В’ячеслава Чорновола на Байковому кладовищі та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.
2вш