Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

Народний Рух пропонує перейменувати одну з вулиць Рівного на честь Олекси Новака

Перейменувати одну з вулиць Рівного на честь видатного громадського і політичного діяча Рівненщини, науковця, педагога, одного з засновників «Просвіти» та Народного Руху України, активного борця за незалежність нашої держави Олекси Новака, пропонує міська організація Народного Руху. Пропозицію щодо цього було винесено на обговорення під час громадських слухань, які відбулися 22 січня у сесійній залі Рівненської міськради.

Як зазначив голова Рівненської міської партійної організації “Народний РУХ України” Андрій Брегін, патріотів варто пам’ятати і доносити інформацію про їх діяльність для майбутніх поколінь.

– Тому ми пропонуємо на виконання Закону України «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», перейменувати одну з вулиць Рівного на честь Олекси Новака. Адже Олекса Федорович Новак справді яскрава особистість, людина високих моральних чеснот, гідний патріот і думаю, він достойний, аби його іменем була названа одна з вулиць нашого міста, – каже Андрій Брегін.

Під час громадських слухань присутні попередньо підтримали пропозицію перейменувати на честь Олекси Новака вулицю Приходька.