Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

На Рівненщині за сприяння НРУ відбувся Турнір із міні-футболу між лікувально-профілактичними закладами

Сім команд взяли участь у Турнірі з міні-футболу між лікувально-профілактичними закладами Рівненської області. Проходили змагання 10 червня на полі спортивного комплексу в селі Карпилівка за сприяння «Народного Руху України» та підтримки голови партії Віктора Кривенка. Переможці змагань отримали подарунки.

Фото1

Як розповів голова «Народного Руху України», народний депутат Віктор Кривенко, який приїхав на Рівненщину привітати переможців змагань, представники політичної сили завжди радо підтримують позитивні ініціативи та розвиток спорту.
– В Україні важливо стимулювати заняття спортом, незалежно від того, чи це на аматорському рівні, чи на професійному. І члени Народного Руху України в різних областях долучаються до підтримки спорту. Приємно, що на Рівненщині проходять такі змагання, де можуть проявити себе працівники медичної галузі. Тому я з радістю приїхав на запрошення патрійців і отримав позитивні емоції від турніру, – каже Віктор Кривенко.

Фото2

Тим часом перший заступник голови Рівненської крайової організації НРУ, депутат міськради Святослав Євтушенко зазначає, що приурочені змагання були до Дня медичного працівника, який невдовзі відзначатимуть.
– Приємно, що участь у турнірі взяли стільки команд і кожна завзято боролася за перемогу. Тому вважаю, що змагання такого роду потрібно всіляко підтримувати та проводити серед працівників різних галузей. Адже це не лише корисний, але й приємний відпочинок, який дає можливість людям проявити себе та відволіктися від щоденної метушні, – вважає Святослав Євтушенко.

Фото3

У свою чергу голова Рівненської міської організації НРУ Андрій Брегін додав, що представники політичної сили завжди підтримають розвиток спорту області на різних рівнях.
– Ми постійно допомагаємо нашим юним спортсменам. Так, нещодавно разом із партійцями передали футбольні форми для вихованців костопільського спортивного ліцею. Також допомагаємо в організації змагань. Нині ж почали стимулювати займатися спортом людей різних професій і кількість команд, які взяли участь у змаганнях показує, що те, що ми робимо – недарма. Більше того, такий турнір із міні-футболу серед працівників медичної галузі, хочемо зробити традиційним і проводити щороку напередодні їх професійного свята, – коментує Андрій Брегін.

У результаті змагань перше місце здобула команда Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення. Вони отримали сертифікат на комплекти футбольної форми.

Фото5

Друге місце посіла команда Володимирецької районної лікарні. За це гравці отримали комплект тренувальних маніжок.

Фото6

І третє місце дісталося команді “Рівне ФАМ”, гравці якої є предствниками Української футбольної асоціації медиків. У подарунок вони отримали футбольний м’яч.

Фото7

Також футбольні м’ячі подарували кращому воротареві і бомбардиру турніру та кожній команді-учаснику.

Фото4

Нагадаємо, спортивні м’ячі “рухівці” вручають школярам, спортсменам і аматорам, які беруть участь у різних змаганнях за програмою “5000 м’ячів”. Таку ініціативу започаткували народні депутати України Павло Кишкар та Віктор Кривенко.