Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

Народний Рух України вітає з Днем Конституції України

Шановні українці!
Народний Рух України щиро вітає вас з Днем Конституції України!
За історичними мірками наш Основний закон зовсім молодий документ, але корені його найглибші у світі – козацьких часів Пилипа Орлика. І ця глибина – це мудрість предків, пам’ять століть та боротьба поколінь!
З прийняттям Конституції в літописі України розпочався новий етап розвитку демократії.
Більше двадцяти років тому вищий законодавчий орган нашої держави закріпив прагнення сотень поколінь та будівничих української державності йти самостійним шляхом розвитку.
Українці продовжили будувати правову, національну, демократичну державу. На цьому нелегкому шляху нам потрібно зрозуміти, що демократичний спосіб життя, утвердження миру, демократії неможливі без національної єдності та відповідальності кожного з нас за долю України.
Зрозуміло, що демократичний розвиток ніколи не був легким, тому нам потрібно докласти багато зусиль, праці та віри для того, щоб нові покоління українців жили у конституційно розвиненій та правовій європейській державі.
Сподіваємось, що після отримання безвізу нас очікуватиме прийняття нашої країни до великої європейської сім’ї, коли України стане зразком країни, де неухильно дотримуються конституційних прав та свобод.
Бажаємо вам, щоб у цей святковий день у кожного українця міцніло почуття гордості за свою країну, за нашу Конституцію, що гарантує втілення всіх сподівань на краще.
Зичимо всім достатку, миру та любові; бажаємо, щоб кожен українець неухильно дотримувався Конституції та був упевнений у своєму майбутті.

Народний Рух України