Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

До Дня Незалежності ветеранів НРУ Рівненщини було нагороджено медалями

У Рівному до Дня незалежності п’ятеро рухівців  отримали медалі за активну діяльність у розбудові Народного Руху України та відданість партії

Виникнення Народного Рух України – це реакція свідомих українців на гальмівні процеси радянської влади в другій половині 1990-х років. Основна мета полягала у прискоренні розвитку демократичних суспільно-політичних процесів того часу. НРУ на чолі з В. Чорноволом на тоді згуртував представників різних професій, соціальних груп, релігійних конфесій, політичних уподобань і навіть національностей. Але всіх цих людей об’єднувала любов до батьківщини і бажання жити у цвітучій, вільній та економічно сильній Україні. Для більшості, НРУ  – був і лишається їхнім життям, родиною, стимулом для розвитку та безперервним обміном досвідом.

До Дня незалежності керівники Рівненської обласної організації НРУ Андрій Брегін та Рівненської міської організації НРУ Святослав Євтушенко урочисто вручили медалі «25 років у Русі» п’ятьом патріотам партії. За вагомий особистий внесок у боротьбу за незалежність Української держави, відстоювання ідеалів свободи і демократії, активну громадсько-політичну діяльність та відданість Народному Руху України медалями було нагороджено

  • Кур’яника Івана
  • Вельгуса Миколу
  • Буковську Соломію
  • Новака Сергія
  • Омельчука Романа

Ці люди впевнено та непорушно йшли до своєї цілі, незважаючи на складності внутрішньої організаційної діяльності. Рух завжди злагоджено та системно діяв у відчайдушній опозиції до спроб політичної влади монополізувати соціально-економічне й політичне життя в регіоні. У складні часи рухівці виступали своєрідним акумулятором громадсько-політичної та суспільної думки населення рідного краю в цілому. За що їм висловлюються слова подяки та низький уклін:

«Наша сила в нашій єдності, поєднанні досвіду та мудрості старшого покоління з непереможною енергією й ентузіазмом молоді. Висловлюю слова поваги та вдячності за Ваш внесок у розвиток партії Народного Руху України, незламний дух, патріотизм, ініціативність й проукраїнську активну діяльність. Завдяки Вам молодий Рух вчиться досягати поставлених цілей на політичній ниві, відчуваючи відповідальність  за кожне прийняте рішення!» – відзначив Андрій Брегін.

В свою чергу, заступник голови НРУ на Рівненщині Ігор Трошин додав:

«Сьогодні в місті та області діє потужна організація, члени якої вміють брати на себе відповідальність, мають змогу впливати на рішення місцевої влади, тим самим об’єднуючи талановитих, ініціативних, інтелігентних й перспективних людей. Це можливо було досягнули лише завдяки тісній комунікації й співпраці ветеранів Руху та молоді. Тож, приєднуюсь до вітань та бажаю Вам міцного здоров’я, натхнення та наснаги  у подальшій громадській діяльності!»

Зазначимо, сьогодні понад тисяча молодих, цілеспрямованих, активних, чесних патріотів працює в НРУ Рівного та області. Лише за минулий рік нами було проведено близько 50-ти акцій, які були спрямовані на патріотичне виховання молоді, пробудження соціальної свідомості і відповідальності, формування національної ідентичності.

Якщо Ви прагнете якісних змін у своєму місті та країні, як прагнемо цього ми, – долучайтеся! Ми завжди відкриті до нових ідей, підтримуємо цікаві проекти та прагнемо самостійно творити сьогодення і впливати на майбутнє наших дітей.