Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

В.Куйбіда: Народний Рух України щиро вітає появу в нашій державі політичних утворень, що ставлять собі за мету її зміцнення і розвиток

   НРУ стаття

 Нещодавно на політичному Олімпі України з’явилась нова сила, ідейним натхненником якої став екс-голова Одеської ОДА М.Саакашвілі.

Голова Народного Руху України Куйбіда Василь так прокоментував журналістам цю подію: «Народний Рух України щиро вітає появу в нашій державі  політичних утворень, що ставлять собі за мету її зміцнення і розвиток, особливо, якщо ці політичні сили спираються на українські національні цінності та відстоюють їх у своїй діяльності.

Нам дуже приємно, що «Рух Нових Сил», лідером якого є Михайло Саакашвілі, анонсував збори своєї ради біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу і цим визнав лідера Народного Руху України своїм натхненником».

«Без сумніву, В’ячеслав Чорновіл є моральним авторитетом і прикладом для усіх українських політиків. Один з батьків незалежності України, засновник і лідер Народного Руху України є ідейним натхненником для багатьох демократичних сил України – великих і маленьких, досвідчених і новоутворених. Наша політична сила, 27-річна історія якої тісно пов’язана з іменем В’ячеслава Чорновола, пишається цим.

Ми щиро бажаємо успіхів Михайлу Саакашвілі та його молодому політичному утворенню у нелегкій боротьбі за відновлення суверенітету, територіальної цілісності і розбудову України», – додав В.Куйбіда.

Прес-служба НРУ
Джерело: http://www.nru.org.ua/