Рівненська крайова організація Народного Руху України | 097 88 94 633 | info@nru.rv.ua

Вітання голови Народного Руху України Василя Куйбіди з Воскресінням Христовим!

Дорогі українці!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди найвеличнішого свята – Світлого Христового Воскресіння!
У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане.
З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й людські надії та сподівання на добру долю. Вірю, що ця радісна подія утвердить наші переконання про те, що терпіння винагороджуються перемогою, а чесне життя славою. Ми зустрічаємо це свято з особливими сподіваннями на духовне оновлення, вірячи що з Божим благословенням повернуться до нас правда, справедливість і спокій, а все це додасть нам сили і мудрості, щоб творити на своїй рідній землі щасливе майбуття.
Переконаний, що завдяки нашій злагодженій праці ми не лише досягнемо економічного розквіту, але й повернемо у кожну українську оселю славні традиції, які є основою багатогранної культури нашого народу.
У день цього величного свята хочу, щоб кожна українськасім’я, кожна родина, яка зібралася за святковим столом, відчуває себе частинкою великої нації. Нехай любов і благодать запанують у нашому суспільстві,високий дух додаєнам відваги і сили, а Великодні дзвони наповнять душурадістю.
Сердечно зичу в часі Великодня, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення й надалі супроводжував родини, давав сили, енергії, наснаги для добрих і корисних справ.
Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки новим перемогам і звершенням в ім’я процвітання рідної України.

Христос воскрес! Воїстину Воскрес!

Голова Народного Руху України Василь Куйбіда